• Hlavní slide

    Online marketing

    SEO, PPC a návrh webu

    Sociální sítě

JaHoV roce 1991 jsem dokončil obchodní fakultu na VŠE Praha. Už na škole mě marketing začal bavit a i když jsem občas utekl k obchodním aktivitám, tak stále byl marketing můj hlavní směr, kterému jsme se chtěl věnovat. Zkušenosti z obchodu mi zároveň vždy pomáhaly korigovat můj pohled na marketing. 

Za svoji kariéru jsme si prošel s marketingem celou řadou firem, od českého výrobce kancelářského nábytku, přes společnost, která tvořila a dodávala software pro soukromé zdravotnické praxe a kde jsem strávil 7 let, až po předního poskytovatele ERP systémů. Mám zkušenost také s marketingem v nadnárodní poradenské společnosti.  Než jsem se rozhodl, že budu OSVČ se zaměřením na marketing, tak jsem  působil na pozici SENIOR MARKETING MANAGER a řídil marketingový tým, zaměřený na propagaci CRM systémů.

Jako Marketing Consultant - OSVČ jsem začal v červnu 2012. V současnosti mám kolem sebe skupinu firem a lidí, pro které mě baví poskytovat online marketingové služby a rozumím si s nimi i jako s lidmi. Jedná se o poradenskou firmu poskytující mzdový a účetní outsourcing, lékařské ordinace, kouče, truhláře, nakladatelství a další.

Moje současné reference si můžete přečíst zde: Reference

Rovněž se můžete podívat na můj profil na síti Linkedin.

Joomla templates by a4joomla